Telefon: +420 412 871 010 | Email: info@interplastics.eu
Otevírací doba Po – Pá od 6:00 do 22:00 / Pro logistiku od 7:00 do 21:00

O společnosti

Historie a současnost společnosti INTERPLASTICS s.r.o.

Historie a současnost

Společnost Interplastics byla založena v roce 2004 a navazuje na dlouholeté zkušenosti majitelů v oblasti vstřikování plastů.

Specializujeme se na vstřikování plastů s následnou montáží výrobků.

Při výrobě zpracováváme široké spektrum termoplastů (PP – POM – PA – ABS, atd.)

Výrobní hala disponuje moderním strojním zařízení, v podobě 9 vstřikovacích lisů, spolu s dalším výrobním zařízení či přípravky pro montáž výrobků.

Dovážíme zboží do celé Evropy, přičemž spolupracujeme zejména s trhem Francie/ Španělsko. Ve vztahu k zákazníkovi 100% flexibilita v oblasti distribuce a logistickém zajištění.

V současné době rozvíjíme výrobu v oblasti zdravotnického zařízení, ale zabýváme se produkcí též v oblastech zahradnictví, domácnosti či automobilového průmyslu.

Zajišťujeme výrobu s následnou expedicí, výrobu s následnou montáží či montáž výrobků náročnějšího rázu. Vždy záleží na požadavku zákazníka.

Zakládáme si na profesionálním přístupu k zákazníkovi, vysoce profesionálním systému managementu, systému kontroly jakosti. ISO: 9001 OHSAS: 18001

Tým pracovníků

Profesionální přístup je pro nás na prvním místě

 • Ludmila Ward

  Zástupkyně ředitele / Vedoucí kvality a logistiky

  Zastupuje ředitele v jeho nepřítomnosti. Vedení systému řízení jakosti, zodpovídá za kvalitu a plánování výroby a plné logistické zajištění.

 • Tomáš Uher

  Vedoucí výroby

  Zodpovídá za veškeré procesy spojené s lisováním výrobků/ montáží.

Certifikáty

 • Specializujeme se na vstřikování plastů s následnou montáží výrobků.

 • Společnost Interplastics byla založena v roce 2004 a navazuje na dlouholeté zkušenosti majitelů v oblasti vstřikování plastů.

  Při výrobě zpracováváme široké spektrum termoplastů (PP – POM – PA – ABS, atd.) Výrobní hala disponuje moderním strojním zařízení, v podobě několika vstřikovacích lisů, spolu s dalším výrobním zařízení či přípravky pro montáž výrobků.

CzechEnglish