Telefon: +420 412 871 010 | Email: info@interplastics.eu
Otevírací doba Po – Pá od 6:00 do 22:00 / Pro logistiku od 7:00 do 21:00

Kariéra

Aktuálně hledáme kandidáty pro níže uvedené pozice

Skladník

Náplň práce:

  • Obsluha skladu
  • Příjem / výdej zboží
  • Příprava expedice
  • Vedení skladové evidence zboží
  • Inventarizace

Požadujeme:

  • Znalost zásad BOZP a ochrany životního prostředí výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Pouze ranní směna
  • Motivující finanční ohodnocení závislé od výsledků

Další informace:

  • Místo pracoviště: Roudnice nad Labem
  • Termín nástupu: dle dohody

Koordinátor výroby

  • Řízení výrobních/ montážních procesů v rámci zavádění nové výroby
  • Dohled nad výrobou/ montážemi
  • Zajištění plnění výrobních cílů; dodržení standardů kvality
  • Implementace 5S
  • Časté služební cesty do zahraničí

Požadujeme:

  • Minimálně střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou (technický či obchodní obor)
  • Anglický jazyk slovem i písmem (denní komunikace)
  • Orientace v technické dokumentaci výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou (či zkušenost na jiné pozici z výrobního prostředí)
  • Uživatelská orientace MS Office, Outlook
  • Znalost ISO 9001 výhodou
  • Schopnost rychle se učit, zodpovědnost, selský rozum, manuální zručnost

Nabízíme:

  • 8 hodinová pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování

  • Místo pracoviště: Interplastics s.r.o., Pracnerova 283, 413 01 Roudnice nad Labem
  • Předpokládaný termín nástupu: 1. 10. 2020
V případě zájmu zašlete Váš profesní životopis na emailovou adresu: ludmilaward@interplastics.eu

Comments are closed.

  • Specializujeme se na vstřikování plastů s následnou montáží výrobků.

  • Společnost Interplastics byla založena v roce 2004 a navazuje na dlouholeté zkušenosti majitelů v oblasti vstřikování plastů.

    Při výrobě zpracováváme široké spektrum termoplastů (PP – POM – PA – ABS, atd.) Výrobní hala disponuje moderním strojním zařízení, v podobě několika vstřikovacích lisů, spolu s dalším výrobním zařízení či přípravky pro montáž výrobků.

CzechEnglish